Dawno, dawno temu był sobie stół...

09:10

Dawno, dawno temu zamieściłam na naszym starym jeszcze blogu wpis o tym, że możecie samodzielnie stworzyć duży stół. Krok po kroku rozpisałam wam, jak możecie to zrobić, choć wcale nie twierdzę, że jest to proste jak składanie mebli IKEA (choć tutaj czasem mam wątpliwości z tą prostotą). Wpis znajdziecie tutaj: zrób sobie stół DIY

Ale nie o tym chcę pisać :) Dwa dni temu napisała do mnie nasza czytelniczka, pani Agnieszka, że mocno zainspirował ją wpis oraz to, że można samodzielnie coś zrobić dla domu :)
Otóż Pani Agnieszka stworzyła swój stolik kawowy, mocno inspirując się powyższym wpisem. Bardzo nas cieszy fakt, że ktoś dzięki naszym wpisom może poczuć w sobie moc i uwierzyć w to, że stworzenie czegoś samodzielnie nie jest trudne. Zyskujemy wtedy oryginalny mebel, nasz mebel, wkładamy cząstkę siebie w nasze mieszkanie... I o to właśnie chodzi!

Pani Agnieszce gratulujemy, a Wam wszystkim czytającym naszego bloga życzę wielu wspaniałych pomósłów oraz inspiracji przy tworzeniu własnego miejsca :)

Miłego dnia
Martyna


You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram