Sercem domu tym razem salon!

12:58

Witajcie, 
Zastanawiałam się co mogę napisać na początek! W końcu inspiracja obroni się sama :-)
Jednak uważam, że wszystko co publikuję jest dla Was! To Wasze zdanie jest dla mnie szczególnie ważne, a każda kolejna aranżacja to dobra inspiracja do tworzenia, poszukiwania i kreowania zmian w naszych wnętrzach!

Dzisiejszy post jest bardzo przytulny, bo mieszkanie, a  w szczególności salon zawiera w sobie wszystkie niezbędne triki umożliwiające tworzenia rodzinnego klimatu. Salon jest boski, idealny, jasny, przestronny, nasycony barwami ziemi. Wygodna bardzo jasna kanapa z dodatkiem granatu, nad którą wisi galeria! Popieram pomysł na stolik! Skrzynia - tym razem nie drewniana, a rattanowa wyróżnia się znakomicie w tym kąciku salonu. 
Właśnie podział przestrzeni to bardzo ważny aspekt urządzania wnętrz. Mamy strefę wypoczynku połączoną ze strefą tv. W głębi widoczna jest strefa jadalniana na tle  oryginalnej ściany. We wnętrzu jest mnóstwo fotografii, co nadaje indywidualny charakter i przybliża nam informacje o jego właścicielach.

W sypialni również zachwyca zastosowanie skrzyni i drewna jako zagłówka łóżka! Jest boskie! Poza tym dominuje skandynawska kolorystyka bieli i beżu, co daje nam poczucie komfortu i przestrzeni. 

Kuchnia prezentuje prosta formę szafek w ciepłym odcieniu drewna. Jest bardzo pojemna i zajmuje dwie ściany. Świetnie wpasowuje się w ten klimat ławeczka pozwalająca na długie przesiadywanie i wygodę. 
Mieszkanie jest przytulne i przestronne. Jasne barwy uspokajają przestrzeń! Lubię takie rozwiązania, a Wy?

Michalina

ź:planete-deco.fr

You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram