Skandynawskich inspiracji ciąg dalszy!

12:01

Dziś nie mogę oprzeć się wnętrzu w iście skandynawskim stylu. Lubię go! Lubię tę prostotę i przytulność!

To, co mnie urzekło to piękna podłoga w kuchni! Niebanalny wzór kafli, który świetnie wpisuje się w stylistykę całej przestrzeni!

Piękny, przytulny salon z jasną, pojemną komodą! Przedpokój z oryginalnym wieszakiem na ubrania, który przypomina autorski projekt Martyny z White Interior Design dostępny w naszej ofercie.

Mieszkanie z dużą ilością światła, świetnie zorganizowane, składające się z salonu, sypialni, kuchni, biura, przedpokoju,  łazienki i balkonu.

Zapraszam więc na początek do salonu, gdzie znajdziecie kolejny, piękny stolik kawowy i przede wszystkim możliwy do zrobienia samemu!
I te pufy! Must have!


Udajmy się do biura! Klasyczne Eames'y zagościły w większości stylizacji, pokochane również przez Skandynawów. Wpadło mi w oko biurko - prawda, że fajne? :)Moja ukochana kuchnia i niebieskie krzesła bomba! Piękna, minimalistyczna, jednocześnie urzekająca. Świetnie dopasowana podłoga!


W przedpokoju czeka na nas wieszak drzewo!


A to wieszak dostępny u Nas!


W przedpokoju jest wszystko to, co być powinno: wieszak na podręczne ubrania, mała konsolka na drobiazgi, zabudowana szafa chowająca się pośród bieli ścian.Na koniec kolorowy balkon i urocza łazienka z drewnem w roli głównej!


Prawda, że urocze mieszkanie? Dla wielbicieli skandynawskich aranżacji to gratka! My lubimy bardzo!

Dobrego dnia!
MK

Źródło: padventurousdesignquest.blogspot.com

You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram