Czary Mary z płyty OSB

12:22


Jeśli chodzi o wnętrza, zaczynamy być coraz bardziej samowystarczalni. Blogi z działami DIY się rozmnażają i podpowiadają, jak zrobić coś oryginalnego do naszego wnętrza. Zaczynamy coraz bardziej bawić się surowym materiałem, nową fakturą, a nawet wprowadzamy rozwiązania industrialne do naszych mieszkań. 

Kładziemy na ściany beton, posadzki wylewamy betonem żywicznym, a stoliki mamy z palet lub starych skrzyń :)

Coraz częściej odczuwamy potrzebę zrobienia czegoś samodzielnie, czerpania z tego satysfakcji, a przy okazji chcemy troszkę oderwać się od social mediowego świata i wszystkich społecznościówek, tudzież urządzeń mobilnych, poza którymi dziś świata nie widzimy ;)

Pragnę Wam przedstawić kolejny materiał, z którego możecie stworzyć cuda w mieszkaniu. Jest to ostatnio bardzo popularny materiał, którego zastosowanie znajdziecie nie tylko w przestrzeni publicznej, ale również we wnętrzach mieszkań/ domów. 

Płyta OSB - bo o niej tutaj mowa - jest bardzo wytrzymałym materiałem. Można ją wybielać, lakierować czy malować dowolnym kolorem farby. Sposób wykonania zależy tylko od Waszej wyobraźni, ale z pewnością musicie zaopatrzyć się w dobry sprzęt, który Wam to wszystko łatwo poprzycina (dla leniwców proponuje poprosić o docięcie na wymiar jakiegoś pana specjalistę).

We wnętrzach wygląda niesamowicie - zresztą, co tu dużo gadać - zobaczcie sami!























Autor: MGR
Ź: pinterest.com

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Kocham kocham tą płyte wiorowa:))))))) jestem totalnym fanem :)))))))))))))))))))))))))))))))))

    buziak za świetne inspiracjie:))

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram