Blacha perforowana we wnętrzach

09:50

Jakiś czas temu, wspomniałam w jednym z postów o firmie Mevaco, która produkuje blachy perforowane, siatki cięto-ciągnione, plecione czy zgrzewane. Brzmi bardzo technicznie i enigmatycznie, ale tylko na początku.

Materiał zazwyczaj wykorzystywany jest przy balustradach, osłonach kabli na zewnątrz czy na elewacjach budynków. Ja natomiast chciałabym Wam napisać kilka słów, dlaczego warto wykorzystać ten materiał we wnętrzu naszego mieszkania.

Oferta jest dosyć bogata ponieważ możemy wybrać sobie nie tylko materiał, ale również wzór, grubość, rozmiar arkusza lub materiał z jakiego ma zostać wykonana siatka. Wszystko można skonfigurować na ich stronie.

Po wpisaniu odpowiednich parametrów, wyskakuje nam dokładna cena, jaką zapłacimy za materiał.
Produkt doskonale nadaje się do łazienki (stal nierdzewna), kuchni czy osłon na kaloryfery (nie ma problemu z ogrzewaniem). Można wykorzystać blachę jako blat kuchenny, a w łazience jako ścianę kabiny prysznicowej. Jest to naprawdę wspaniały element dekoracyjny, który ozdobi lub przysłoni to czego nie chcemy na co dzień oglądać.
Wszystko zależy od waszej wyobraźni :)

Myślę, że claim firmy jest trafiony = fascynujące + proste ;)
Zobacz katalog

Oto kilka zastosowań tego produktu :)Ź: pinterest.com, ejsmont.pl, agencjagazeta.pl, ajahandmade.blogspot.com. mevaco.pl

Autor: MGR

You Might Also Like

1 komentarze

  1. wg mnie jest świetna i wielorakiego zastosowania:)))))))))))))))))))))

    buziaki

    OdpowiedzUsuń

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram