Przedmioty we wnętrzach

13:22

Tak sobie siedzę i wsłuchuję się w mój dom. Przeglądam inspiracje z fajnymi wnętrzami. Analizuje, badam każdy zamieszczony tam przedmiot... i w zasadzie to właśnie o te przedmioty chodzi. Gdyby nie one to nasze wnętrza byłyby bardzo smutne. Te drobne elementy zdobią nasze pokoje, korytarze czy kuchnie. Mogą być w stonowanych kolorach, tworząc delikatny wzór, ale mogą być i takie, z mocniejszym akcentem kolorystycznym. Ważne jest, aby nie przesadzić.

Trzeba wyczuć granicę, aby jej nie przekroczyć. Jeśli to zrobimy, nasze mieszkanie może stać się graciarnią lub moje określenie na takie miejsca "bibelociarnią".

NIE! Uwierzcie mi, nie chcecie tak mieszkać ;)
Po pierwsze, zbyt duża ilość rożnych ozdób się kurzy, a w konsekwencji należy je choć raz w tygodniu czyścić. Nie ma nic gorszego niż kurz i nie jestem fanką PERFEKCYJNEJ, ale lepiej się mieszka i wraca do czystego domu. Wiem, co mowie :)

Po drugie, niektóre nieprzemyślane zakupy rożnych przedmiotów stworzy nam bałagan. Szable ozdobne oraz świeczki o dziwnych kształtach, to z pewnością nie eklektyzm, ale ( tu przepraszam wszystkich, którzy takie przedmioty w domu posiadają) brak gustu. Dlatego są portale, blogi takie jak my, dzięki którym możecie czerpać inspiracje do swoich wnętrz. Warto przyjrzeć się czasem niektórym inspiracjom przez nas udostępnianych. Wykorzystajcie to w swoich domach :)

Często zwracamy uwagę na fajne rozwiązania, ale Waszą uwagę, na tym samym zdjęciu może przykuć zupełnie coś innego :)

Baaardzo lubimy, kiedy piszecie, że coś Wam się podoba. Musicie wiedzieć, że często można zrobić coś samemu. Nie twierdzę, że wszystko, ale większość:)
Można kupić przedmioty, które wzorowane są na znanych designerskich markach, dużo, dużo taniej! Obiecuję, że znajdę chwilę i wrzucę na bloga, gdzie znaleźć takie przedmioty :)

Wszystko jest w Waszych głowach, przed zakupem zastanówcie się czy to będzie Wam potrzebne, jeśli tak, to czy będzie się dobrze komponowało z Waszym wnętrzem, no i w końcu żeby patrząc na dany przedmiot pojawiła się u Was myśl " to był dobry zakup i dobrze wydane pieniądze".

Powodzenia! :)
Dzielę się z Wami moją prywatą :)
Zachęcam byście podsyłali Wasze inspiracje na hello@whiteinteriordesign.pl
Wybrane opublikujemy na naszym Fanpage!

Piona kochani!
Martyna


 


You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram