Styczeń białym miesiącem

08:38

Od 1878 roku styczeń nazywany jest Białym miesiącem. Dlaczego? Dlatego, że własnie w tym miesiącu większość sklepów oferuje najwyższej jakości tekstylia sypialniane w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Jeżeli najdzie Was ochota na nową pościel, to pamiętajcie aby ją wymieniać własnie w styczniu. 


Ale cóż... aktualnie kończymy styczeń, a ja miałam okazję przetestować dość interesującą kołdrę marki WENDRE. 
Wpis miał powstać na początku stycznia, ale nie miałabym podstaw, by cokolwiek napisać gdybym się w niej mocno nie wykulała :)

Sama kołdra jest bardzo lekka i w miarę cienka, a przy tym bardzo ciepła. Nic mnie w nocy nie "przygniatało", a bardzo tego nie lubię. Uwielbiam czuć się swobodnie w łóżku, a dzięki tej kołdrze uzyskałam zamierzony efekt. 

Zima to też miesiąc suchego powietrza i miliona roztoczy. Ja niestety cierpię na AZS wiec muszę uważnie dobierać kosmetyki, jak i to w czym śpię. 

Antybakteryjna kołdra okazała się strzałem w 10! W linii ANTIBACTERIAL poszycie poduszek i kołder wykonano z oddychającej, przyjemnej w dotyku mikrofibry, która doskonale filtruje powietrze i blokuje dostęp drobnoustrojów do wnętrza pościeli. Wypełnienie zawiera aktywną substancję antybakteryjną unieszkodliwia bakterie i jest jednym z elementów wielokierunkowego działania mającego na celu zminimalizowanie a nawet ich likwidację.

Zatem jeśli masz zamiar wymienić swoją pościel to zrób to już dziś. Produkty marki Wendre przez cały styczeń dostępne były w takich sklepach jak: Auchan, Carrefour, Marko, Selgros, E. Leclerc, Intermarche, Mrówka, Black Red White i Biedronka, dlatego warto sprawdzić czy coś nie zostało :)


Martyna 


 


You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram