#BlogDsign2015 - KONKURS !

15:08

Wczoraj doznałam S Z O K U. 
Nasz blog dostał się do ścisłej 20 finału konkursu polskich blogerów wnętrzarskich #BlogDesign2015. 
Kilka miesięcy temu wypełniłam formularz, ale raczej z czystej ciekawości, raczej z zabawy i stwierdzenia " a co tam, raz się żyje". Patrząc na listę zgłoszonych blogów, przyznam szczerze, że na nic nie liczyłam. A tu taka niespodzianka :) Prócz tego, że jesteśmy w ścisłej 20 to jeszcze można głosować na blog publiczności. Dlatego bardzo skromnie, będę wdzięczna za każdy głos. 

Zagłosować możecie TU
A co nieco poczytać TU

Już teraz pragnę z góry podziękować za każdy głos :) Trzymajcie kciuki
Martyna

PS. Poniżej zamieszczam treść maila od organizatora :)
LOV YA!
"Cześć, miło mi poinformować, że w konkursie #BlogDesign2015 zostałeś wybrany do ścisłego finału TOP 20 polskich blogerów wnętrzarskich. Ta informacja pojawiła się już na stronie głównego organizatora Dom i Wnętrze.
Tym bardziej należą Ci się gratulacje, gdyż w skład jury wchodzili eksperci z branży: fotograf wnętrz, redaktorzy pisma wnętrzarskiego, styliska wnętrz, mecenasi designu, organizatorzy Lodz Design Festival.
Ale to nie koniec zabawy. Teraz spośród TOP 20 jury wybierze laureatów w kategoriach Design, Wnętrza, DIY, Architektura oraz najbardziej prestiżową nagrodę Blog Design Roku 2015. Gala rozdania nagród odbędzie się 9 października 2015 podczas Lodz Design Festival.
Jednocześnie trwa głosowanie na Bloga Publiczności. Zaproś swoich czytelników do wspólnej zabawy. Link do formularza znajdziesz TU
Jeszcze raz serdecznie gratuluję i trzymam kciuki! 
-- 
Ula Michalak
blogerka, główny organizator MEETBLOGIN"You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram