Ocieplamy wnętrze za pomocą lamp.

11:28

Witajcie,

Dziś prezentuję Wam swój typ w aranżacji wnętrz za pomocą lamp. Meble, dodatki i drobne bibeloty są równie ważne jak lampy. Oprócz funkcji dekoracyjnej mają za zadanie wytwarzać odpowiedni rodzaj światła, stwarzając w przestrzeni mieszkalnej klimat dnia codziennego.

Zwłaszcza teraz w okresie coraz krótszych dni, bardzo ważny jest odpowiedni dobór oświetlenia. Oprócz barw: ciepłej, zimnej, kolorowej, ważne jest jego natężenie w pomieszczeniu, adekwatne do jego wielkości.

Mamy do wyboru lampy wiszące, stojące, stolikowe, wbudowane w sufit, na szynach.

Pole manewru jest nieograniczone, a moim typem w ostatnim czasie jest mocno industrialne oświetlenie.

Wybrałam kilkanaście typów i propozycji. Niezależnie od stylu, kolorystyki czy dodatków, lampy zawsze dobrze wpisują się w przestrzeń funkcjonalną.

Pierwszy typ to moja ulubiona osadzona przy samym suficie lampa szynowa, w której dowolnie możemy formować ilość reflektorów oraz ilość dostarczanego przez nie światła.

Lampy na kolorowych kablach to hit ostatnich miesięcy. Bardzo fajne , proste i oryginalne rozwiązanie umożliwiające tworzenie niezliczonych kombinacji poprzez łączenia kolorów i wielkości żarówek. W tej wersji dla mnie to jest  idealna dekoracja pokoju nastolatka. Co ciekawe żarówkę zawsze można obudować własnoręcznie zrobionych kloszem.


Obrazek
ObrazekObrazek 
Lampa kule to również hit, który idealnie wpisze się do nowoczesnego, jak i industrialnego wnętrza.

Obrazek 
Wiele propozycji mamy decydując się na lampy stojące. To również bardzo ciekawy dodatek każdego wnętrza. Spełniające głównie funkcję aranżacyjną, gdyż kształty, jakie dostępne są na rynku przyprawiają o zawrót głowy. Jednak moim zdaniem, idealnie tworzą klimat sprzyjający czytaniu książek, relaksowaniu przy lampce wina, czy pracy przy ulubionym biurku.

Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Nad stołem są tak samo ważne, jak w innych częściach mieszkania. Poniższe propozycje nie dość, że piękne, to są także uniwersalne.

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek 
Która z propozycji Wam najbardziej przypadła do gustu?

Autor: MK

Źródło: pinterest.com, metromsn.gazeta.pl, lovingit.pl.

You Might Also Like

1 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram