Realizacja projektu pod Pniewami

15:50

Jakiś czas temu na Facebooku oraz instagramie wrzuciłam wizualizacje domu koło Pniew. Dziś chciałabym się z Wami podzielić realizacją całego projektu :) 
Kiedy pojawiłam się na budowie u moich klientów był ciemny, zimny deszczowy dzień, ale to nie zgasiło ani mojego, ani inwestorów entuzjazmu ;)

Wtedy właśnie miałam okazje poznać osobiście właścicieli domu. 
Jak się z czasem okazało -  wspaniali ludzie. Przejdźmy jednak do sedna, projekt, jak zwykle rozpoczęłam od wywiadu z właścicielami domu. To bardzo ważna kwestia, jeśli chodzi o całość mojej pracy. Dzięki tym wskazówkom mogę przystąpić do projektowania. Wizualizacje płynnie były akceptowane, natomiast jak to w dużych projektach bywa, w trakcie realizacji wspólnie nanieśliśmy kilka zmian. Kiedy wchodzą fachowcy zaczyna się największy sajgon i czasem jesteśmy zmuszeni do zmian w projekcie. Tu mogę podać przykład. Ściana z cegły miała być jedna, natomiast fachowcy nie potrafili dobrze przeliczyć ilości płytek na ścianę (pomijam fakt, że na stronie producenta jest kalkulator), jak się później okazało ten sam problem z liczeniem mieli przy wszystkich płytkach w tym domu. 

W ten sposób cegła znalazła się również na kominku. Niestety nie można było jej zwrócić...

Ale to są małe "niespodzianki" w porównaniu z radością na twarzach inwestorów. Tak na serio to właśnie to napędza mnie do kolejnej pracy. 

Poniżej kilka zdjęć z budowy, wizualizacje oraz zdjęcia z realizacji. 
Dobrego dnia - Martyna 

Zdjęcia z budowy.
Łazienka. 


Kuchnia. 

Salon. 

Wc.You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram