Polak potrafi!

09:15

Obiecanki cacanki,a głupiemu wiadomo co. Obiecałam, że będę rzetelnie pisała artykuły na bloga i niestety, ale na obietnicach się skończyło. Aktualnie jestem rozgrzebana w 3 projektach, w jednym od lutego, ale już widzę światełko w tunelu ;)

Znalazł się jednak  dobry powód dla, którego tu zajrzałam, a mianowicie napisała do mnie Kasia z prośbą o wsparcie pewnej kreatywnej inicjatywy. Będzie trochę poza tematem wnętrz, jednak uważam, że pomysł jest bardzo fajny, dlatego zachęcam do wsparcia projektu.

Polakpotrafi.pl to platforma crowdfundingowa (crowdfunding to finansowanie społecznościowe), która wspiera oryginalne i kreatywne pomysły. Dzięki tej platformie twórca projektu zbiera potrzebne fundusze na rozwój swojego pomysłu, a za wsparcie finansowe oferuje wspierającym efekty swojej pracy.

Fajne prawda?

Ale nie o platformie chce pisać a o projekcie, który uważam jest w szczególności dla zwolenników zdrowego stylu życia oraz dla posiadaczy mieszkań z balkonem lub bez. 

VegeTable - hydroponiczny ogródek w Twoim domu -  tak właśnie nazywa się projekt, o którym chce tu napisać. Jeśli marzysz o domowym ogródku, własnych warzywach, a do tego jesteś zwolennikiem ekologicznego stylu życia ten pomysł jest dla Ciebie. Dzięki niezależnemu źródłu światła ogródek może działać przez cały rok. Pomysłodawcy doskonale przemyśleli system, by sprawić przyjemność swoim odbiorcą.

Więcej o projekcie opowie Wam Łukasz, dlatego zapraszam do obejrzenia filmu oraz do odwiedzenia strony www.polakpotrafi.pl 

Miłego dnia
Martyna

You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram