Wieszak w pokoju dziecięcym - fajny gadżet czy fanaberia?

16:33

Każda kobieta spodziewająca się dziecka, zazwyczaj w połowie lub pod koniec ciąży zaczyna planować pomieszczenie, w którym ugości nowego, małego lokatora. Dla wielu osób to fanaberia no i strata pieniędzy. Nie zawsze urządzenie pokoju musi wiązać się z ogromnymi kosztami, nie mniej jednak zgadzam się, że wszystko zależy od zasobów finansowych, warunków mieszkalnych i chęci.

Akurat w naszym przypadku, czyli moim oraz Michaliny jest ciut inaczej. Mamy świra na punkcie urządzania wnętrz bez względu na to czy jest to wnętrze dla pary, dla singla czy dla noworodka.

Dziś jednak chciałabym się z wami podzielić fajnymi inspiracjami na wieszak dla dzieci. Może to dość dziwne, ale jeśli można zrobić go samodzielnie i powiesić sukienki dla dziewczynki by nie gniotły się w komodzie, to dlaczego nie :)

Oczywiście ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia. Dla chłopców również znajdzie się kilka propozycji. Wiem natomiast, że można takie wieszaki zrobić samodzielnie. Ja już swój zrobiłam (i to nie jeden) :)

Oto kilka inspiracji:

I na sam koniec coś ode mnie... moje dzieło :)Martyna

ź: pinterest.com

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Ubrania dla dzieci są śliczne i nie ma ich aż tak dużo, więc jak najbardziej taki wieszak jest ok :) Też mieliśmy (chociaż akurat u nas motywy nie były estetyczne, tylko praktyczne) i polecam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nam ewidentnie brakuje takiego wieszaka w domu, ale chyba głównie dlatego, że brakuje nam miejsca na taki wieszak...

    OdpowiedzUsuń

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram