Małe jest piękne, czyli salon, sypialnia, kuchnia i biuro w jednym na39 m2.

11:35

Nie trzeba mieć wielkich metraży, by klimatycznie i z gustem urządzić swój własny kąt.
Studenckie, tudzież kawalerskie życie jest najlepszym przykładem na zagospodarowanie w niejednym przypadku naprawdę małej przestrzeni.

Gorączkowy obecnie okres wyboru przez studentów dogodnego lokum skłonił nas do podpowiedzi, jak zmieścić wiele funkcji mieszkalnych na zaledwie 39m2.
Mieszkanko jest urocze w swojej aranżacji. Nie brakuje w nim odwołania do tak bliskiego naszemu sercu stylu skandynawskiego. Deski na podłodze pomalowane na biało, kolorowe dodatki ujęte ocieplające wnętrze, dużo drewna: stoliczki nocne, oryginalny taboret, stoliki kawowe, proste wzornictwo mebli, biel ścian i duże przestronne okna nadają mieszkaniu charakteru, porządkują przestrzeń i wprowadzają ład. W centrum usytuowana jest piękna biała kuchnia w połysku, który optycznie powiększa przestrzeń. Obok kuchni jest miejsce na wygodną sofę, wraz z ciekawymi stoliczkami kawowymi w ciepłym kolorze drewna i telewizor. W głębi przy dużym oknie jest miejsce na łóżko. W drugiej części znalazło się również biurko do pracy o surowym kształcie i niewielki stół w ciemnym kolorze. Wszystko komponuje się ze sobą na tle białej ściany nieśmiało wzbogaconej obrazami, poduchami, pledem, dywanem.

Jak Wam się podoba ten pomysł na wykorzystanie 39 m2?ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Autor: MK

Źródło: http://freshome.com/

You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram