Kubiczne wnętrze

09:31

Dziś mam dla Was przepiękny Belgijski apartament. 
Zachwyca mnie zaprojektowany tutaj minimalizm oraz "kubiczność" architektury wnętrza. Powtarzająca się symetria dodaje tutaj oryginalności. Kuchnia, została świetnie wydzielona nadbudowanymi ściankami, tworząc osobny element pomieszczenia. 

Na uwagę zasługują również drzwi wejściowe w mocnym, pomarańczowym kolorze :)
Fajnym rozwiązaniem są ściany zewnętrzne łazienki - ich narożnik częściowo wypełniony jest mlecznym szkłem. Pomysł rewelacyjny! Doświetla łazienkę bez okna :) Niżej na zdjęciach będziecie mogli zobaczyć szczegóły projektu.

To, co mnie osobiście jeszcze urzekło w tym projekcie, to wykorzystanie płyty OSB w łazience. Czekam na moment, kiedy będę miała okazję zaszaleć z tym materiałem w jednym z moich projektów. Zwykła płyta, ale cudownie komponująca się we wnętrzach. Z tego co się orientowałam, płyta OSB jest bardzo odporna na wilgoć. W projekcie płyta OSB została również wykorzystana do zbudowania schodów.  Przed jej użyciem w mieszkaniu należy jednak pomyśleć o zabezpieczeniu tego materiału, aby dobrze czyściło się również jej powierzchnie. Niby drobiazg, ale bardzo istotny ;)

Miłego dnia
Martyna

Ź:http://design-milk.com


You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram