Konferencja designu - nowymodel.org

12:56

W środę miałam okazję uczestniczyć w konferencji designu organizowaną przez Virtus Studio
Było miło, natomiast tak naprawdę tylko jedna firma przykuła moją uwagę, a mianowicie nowymodel.org

Siedziba mieści się w Suchym Lesie k. Poznania i wspierają młodych designerów, promują ich projekty, ale nie tylko. Przywracają do życia designerskie perełki, które zostały zaprojektowane przez wybitnych projektantów. 

Tak oto, do życia został przywrócony regał o zmiennych wysokościach, który pokochałam od pierwszego wejrzenia. Zaprojektowany przez wybitnego Polskiego Designera Rajmunda Teofila Hałasa w 1959 roku, przyspieszył moje bicie serca. Regał został przywrócony do życia, można kompletować go w podwójnym modelu i układać wg naszego uznania. Oczywiście dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Ja uwielbiam wersje w naturalnym drewnie. Osobiście to moja nowa miłość i marzenie, by mieć go u siebie w domu. 

Niestety, jak to bywa z pięknymi meblami, cena nie należy do najniższych. Za jeden moduł należy zapłacić 800 zł, natomiast sama z doświadczenia wiem, że za taką pracę, oryginalność i pomysł się płaci. Albo kogoś stać albo nie. Mnie aktualnie nie stać:), ale małymi krokami będę dążyła do tego by był mój :D
Każdy ma jakiegoś bzika. Ja choruje na wnętrza oraz przedmioty, którymi możemy nasze wnętrza ozdobić. To moja pasja i hobby. Sama jestem artystką. Potrafię docenić piękno i dobry design.

Ok, tak na serio to mogłabym zachwycać sie godzinami na temat tego regału, ale może po prostu zobaczcie o czym mówię :)
Gorąco zapraszam na stronę nowymodel.org - fanatycy takich przedmiotów będą zachwyceni. 

Martyna
Ż: nowymodel.org

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Pani Martyno, serce rośnie i skrzydła rosną, kiedy się Panią czyta:). Dziękujemy! Dobrze wiedzieć, że nasza praca ma sens i sprawia komuś radość. Proszę do nas zaglądać. Kłaniam się i pozdrawiam serdecznie.
    Ewa Obrębowska (rzecznik fundacji nowymodel.org)

    OdpowiedzUsuń

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram