Sielski dom na wsi, czyli wspomnienie dzieciństwa.

10:16

Choć święta tuż tuż wnętrze przygotowane na dziś oczarowało mnie tak bardzo, że postanowiłam Wam jak najszybciej je pokazać!

Nowoczesność jest na topie! Ale ten położony w przepięknej okolicy dom jest ostoją spokoju, wyciszenia i natury dosłownie to ujmując.


Stylistyka oparta o kamień, drewno, stosowane barwy ziemi, biele, beże, ocierająca się nieco o wnętrze rustykalne.
Image

Ten dom to klimat! Można w nich relaksować się bez końca! Wyostrzenie konstrukcji bel na plan pierwszy sprawia, że dom jest jeszcze bardziej przytulny i bezpieczny. Wspaniałe są krzesła, stół i stolik kawowy. Naturalne barwy i naturalne tkaniny nadają mu lekkości i uspokajają jednocześnie. A zabudowa kominka, choć nie do końca w moim stylu jest bajeczna!
Image

Image

Image

Kuchnia jako serce domu jest jasna, przestronna. Wyspa i granitowy masywny blat stanowią jej ozdobę.  A moim faworytem jest prysznic. Kamienna podłoga jest cudowna i bardzo oryginalna, a do domu na wsi pasuje idealnie.

Image

Image

W sypialni połączonej z biurem dominuje stylistyka podobna do salonu. Proste drewniane meble, jasne barwy i duża ilość tkanin tworzą przytulne wnętrze. Dom pozbawiony jest połyskujących mebli czy dodatków. Wszystko ma iście rustykalny charakter. I jest piękne!

ImageImage

A na taką skrzynię poluję od dawna!

Autor: MK

Źródło: http://inspiracionline.blogspot.com/

You Might Also Like

0 komentarze

Znajdź nas na Facebook'u

Instagram